Menu
Městská část Praha Šeberov
Městská část
Praha
Šeberov

Připravili jsme anketu "Parkování v Praze - Šeberově a Hrnčířích, řešení dopravní situace ulice V Ladech". Proklik na anketu zde.

Vychází nový zpravodaj č. 3/2024 pro červen - srpen

Vychází nový zpravodaj č. 3/2024 pro červen - srpen 1

Vychází nový zpravodaj č. 3/2024 pro MČ Praha - Šeberov. Občanům naší městské části se již brzy objeví ve schránkách.
Ostatní si mohou poslední číslo zpravodaje vzít zdarma v Potravinách U Rychty u pana Bartoše v Hrnčířích.

Nyní je nové číslo zpravodaje k přečtení na www.seberov.cz v záložce Informace/Zpravodaj/Zpravodaj č. 3/2024.

První dvě stránky zpravodaje patří výletu našich občanů Klubu aktivních 55+ na zámek Rataje a do pivovaru Kácov.

Úvodem vás svým Slovem starostky pozdraví paní starostka Petra Venturová, tentokrát popisuje mimo jiné situaci ohledně mateřské a základní školy. Popisuje, co nás v naší městské části trápí: parkování na návštěvnických parkovacích místech v ulicích a parkování na parkovištích u Baráčnické rychty v Hrnčířích a na náměstí v Šeberově. 

Fotografie a zpráva ze stavby nové základní školy mezi Šeberovem a Hrnčířemi.

V souvislosti se složitou situací parkování v naší městské části a zvláště v ulici V Ladech jsme připravili anketu "Parkování v Praze - Šeberově a Hrnčířích, řešení dopravní situace ulice V Ladech", která je přístupná na odkaze zde. Pro načtení ankety přikládáme QR kód. Po naskenování kódu jakýmkoliv chytrým telefonem s kamerou získáte přístup do ankety.

QR kód - anketa

Představujeme nové prvky na dětském hřišti Pod Rozvodnou, kulturní a společenské akce v naší městské části v druhé polovině roku 2024. 

Odezva na uskutečněné akce: přednáška Ing. Roma o Hrnčířských loukách, Pálení čarodějnic i s fotografiemi a výsledky soutěže ve vaření na otevřeném ohni HRKOT a ŠEPOT. Na předposlední straně zpravodaje jsou fotografie a zpráva z koncertu Humor v rytmu bossa novy pánů Jana Jiráně, Františka Uhlíře a Jana Bradáče.

Přinášíme rozhovor tentokrát s Tomášem Turečkem. V každém čísle zpravodaje jste nalézali jeho rozhovory s osobnostmi, které u nás měly koncert nebo přednášku, za což mu velice děkujeme. Za každým rozhovorem byl vždy dovětek: „…Ptal se Tomáš Tureček.“ Nyní se karta obrátila. Přinášíme rozhovor, kdy Tomáš Tureček odpovídá...

Přečtěte si zprávy z minizoo ve sportareálu, ze základní a mateřské školy, informace z úřadu městské části.

 

Datum vložení: 21. 6. 2024 11:30
nahoru

Facebook

Facebook

Instagram

Instagram

Infokanál

Infokanál

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1
1
2 3 4

Projekty