Menu
Městská část Praha Šeberov
Městská část
Praha
Šeberov

Zařadili jsme pro vás v "Informacích" novou záložku "Podnikatelé a firmy" s možností inzerce pro místní i externí inzerenty.

Vychází nový zpravodaj č. 1/2024 pro únor - duben

Vychází nový zpravodaj č. 1/2024 pro únor - duben 1

Vychází nový zpravodaj č. 1/2024 pro MČ Praha - Šeberov. Občanům naší městské části se již brzy objeví ve schránkách.

Nyní je k přečtení na www.seberov.cz v záložce Informace/Zpravodaj/Zpravodaj č. 1/2024.
Úvodem vás svým Slovem starostky pozdraví paní starostka Petra Venturová, ve zpravodaji naleznete zprávy z radnice, informace o stavbě nové školy mezi Šeberovem a Hrnčířemi, informace PVS, a.s. o dokončení tzv. evakuační stanice na podtlakové kanalizaci v Hrnčířích. Všechny zajímá zahájení územního řízení na stavbu Vestecké spojky, ve zpravodaji jsme otiskli námitky k tomuto řízení. Pokud vás zajímá možnost výstavby Tréninkového centra pro děti a mládež vedle budovy nové školy, čtěte na str. 10.
Pokračujeme v kulturních akcích "Kultura Š + H".  Nenechte si ujít rozhovor s Tomáše Turečka s Radkou Fišarovou na str. 15, v březnu ji přivítáme s jejím programem "Rendez-vous nejen s Édith Piaf". Zveme vás na březnovou přednášku o Hrnčířských loukách s Ing. Jiřím Romem a na dubnové Pálení čarodějnic se soutěží ve vaření na otevřeném ohni HRKOT a ŠEPOT. Přihlaste se se svým týmem.
Čtěte zpravodaj, protože je zde spoustu potřebných informací k likvidaci odpadů, čištění komunikací, termínům přistavení Bibliobusu... Nechybí zprávy z mateřské a základní školy. 
V inzerci naleznete mnoho zajímavých subjektů působících přímo v naší městské části nebo v nejbližším okolí.

Přílohy

Zpravodaj č. 1/2024

Zpravodaj_1-2024_web.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 4,89 MB
Datum vložení: 19. 2. 2024 0:52

Informace

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
nahoru

Projekty