Menu
Městská část Praha Šeberov
Městská část
Praha
Šeberov

Zařadili jsme pro vás v "Informacích" novou záložku "Podnikatelé a firmy" s možností inzerce pro místní i externí inzerenty.

Nové webové stránky a mobilní aplikace V OBRAZE se zprávami z naší městské části

Nové webové stránky a mobilní aplikace V OBRAZE se zprávami z naší obce 2

Se spuštěním nových webových stránek je možnost používat mobilní aplikaci V OBRAZE, která vám umožní dostávat notifikace o nových příspěvcích na webu obce přímo do svého mobilního telefonu.

Začátkem března naše městská část spustila webové stránky od nového poskytovatele společnosti Galileo. Webové stránky tak splňují všechny požadavky na legislativní povinnosti včetně souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). 

U starých stránek již nešlo plně využívat některých možností. Byl problém u zadávání nových fotek do fotogalerie. Nové stránky toto umožňují. Můžete se těšit, že záložka Fotogalerie, která je přístupná pomocí dlaždice rovnou z úvodní stránky, bude pokaždé doplňovaná, jakmile proběhne akce organizovaná nebo podporovaná městskou částí. K fotografiím přidáváme i krátký komentář. Odkaz na Fotogalerii.

Další výhodou nových stránek je Kalendář akcí. Ve skutečném kalendáři se můžete na první pohled zorientovat v nadcházejících událostech. Pokud je u data puntík, pomocí myši se vám zobrazí rovnou název události, kterou můžete rozkliknout pro detail. Odkaz na Kalendář akcí.

Chcete být informovaní o nejaktuálnějších zprávách z naší obce?

Není nic jednoduššího. Se spuštěním nových webových stránek je možnost používat mobilní aplikaci V OBRAZE, která vám umožní dostávat notifikace o nových příspěvcích na webu obce přímo do svého mobilního telefonu. Aplikace vás upozorní na nově vložené zprávy, akce v kalendáři a na nově vložené fotografie ve fotogalerii.

Stačí si stáhnout aplikaci podle postupu na letáku, který také najdete na našich obecních stránkách nebo přímo na stránkách www.aplikacevobraze.cz.

Mobilní aplikace V OBRAZE je pro všechny občany zcela zdarma.

Původní aplikace již nebude aktivní.

Datum vložení: 22. 5. 2023 12:00
nahoru

Projekty